Próbka życiorysu

Ciekawi Cię, co takiego tu znajdziesz? Otóż próbkę wzoru życiorysu dla zaradnych osób, które chcą wyprzedzić innych kandydatów w procesie rekrutacyjnym. Jak? To proste. Zobacz próbkę życiorysu, która pomoże Ci zdobyć pracę marzeń.

Na tej stronie znajduje się próbka życiorysu wraz z instrukcją, jak utworzyć doskonałą, profesjonalną prezentację Twojej osoby dla firmy Twoich marzeń. Nie ma wątpliwości co do tego, że szukając pracy trzeba wybić się ponad rzeszę innych kandydatów. Pokażemy Ci co zrobić, by Twój życiorys był wyjątkowy.

UWAGA: Próbka życiorysu dla ludzi sukcesu oraz przeciętnych znajduje się w dolnej części tej strony...
Tak więc jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź dalej, zaś nam pozostaje nic innego, niż życzyć Ci dużo sukcesów w szukaniu Twojego wymarzonego zatrudnienia!

Zobacz prostą próbkę, jak powinno to wyglądać

Twoja atrakcyjna próbka życiorysu, oznacza atrakcyjną prezentację Ciebie samego przed nowym pracodawcą. Nie myśl, że dobrej jakości próbkę życiorysu możesz przygotować od ręki. Niestety, jest dokładnie odwrotnie i każdy, kto spróbował kiedyś stworzyć życiorys zawodowy od podstaw, musi się z tym zgodzić.

Kolejność punktów, o których nie wolno zapomnieć

  • Zgodnie z prawdą
  • W kolejności chronologicznej
  • W Twojej próbce życiorysu stosuj zasadę przejrzystości
  • Zawsze lepiej ze zdjęciem
  • Z aktualnymi danymi kontaktowymi
  • Z doświadczeniem zawodowym i referencjami

Przygotowanie próbki życiorysu ustrukturyzowanego jest tak samo trudne ale zarazem ważne, jak np. stworzenie innego dokumentu, o którym czasami się zapomina. Mowa oczywiście o liście motywacyjnym, zwanym też , „listem przewodnim”. Nie lekceważ go, gdyż może on doskonale uzupełniać Twój załączony życiorys.

Należy pamiętać, że wiele osób niezbyt przykłada się do napisania listu przewodniego i dlatego jest to Twoja wielka szansa! Pisanie listu motywacyjnego również kieruje się określonymi zasadami. O tym jednak później. Jeżeli w tej chwili interesuje Cię kwestiaatrakcyjnej próbki życiorysu, to czytaj dalej niniejszą instrukcję. Zawiera ona bowiem wskazówki, triki i rady, które znają przede wszystkim doświadczeni rekruterzy w dużych przedsiębiorstwach.

Wzorowa próbka – jak powinna wyglądać

Jak powinien wyglądać idealny szkic życiorysu? Życiorys bywa czasami określany skomplikowanym fachowym określeniem Curriculum Vitae.

Bez względu na to, jakiego określenia będziemy używać – cały czas mowa o jednym i tym samym – o życiorysie.

Próbka życiorysu dla nowoczesnych i dynamicznych pracowników odnoszących sukcesy

Pewnie zastanawiasz się, jak napisać życiorys, który byłby nowoczesny, dynamiczny i skuteczny tak jak Ty sam, alenie chce Ci się tworzyć takiej próbki życiorysu od podstaw lecz wolałbyś skorzystać z jakiejś pomocy lub powiedzmy jakiegoś narzędzia.

Mamy dla Ciebie bardzo ciekawy trik. Jesteśmy operatorami genialnego serwisu, tzw. generatora życiorysów online, który może dosłownie zmienić Twoje życie, dlatego przejdź dalej i wybierz odpowiednie, graficzne szablony życiorysu niżej (generator życiorysów potrafi zrobić także życiorys w języku angielskim - to świetne, nieprawdaż?):

Życiorys dla zwykłych pracowników (po prostu dla reszty…)

Poniżej znajduje się klasyczny, wzorowy formularz życiorysu, który jest niezły, ale trzeba od razu przyznać, że ów wzór życiorysu, to dokładnie ten typ CV, jakiego używa 99% osób starających się o pracę – lepiej bądź tym jednym procentem, odróżnij się i wygraj w tym ważnym wyścigu, który należy do najistotniejszych w życiu!

Dane osobiste Imię i nazwisko: Jan Nowak Data urodzenia: 28. 11. 1970 Stan cywilny: żonaty Adres: Korczyńska 33/44, 02-394, Warszawa, Polska; Telefon: +48 508 202 200 w-mail: jan.nowak@polbox.pl Praktyka zawodowa 2008 - dziś Działalność gospodarcza – doradztwo finansowe (wybór pracowników, systemy motywacyjne, strategie personalne, audyt personalny) 1/2000 - 1/2008 Herodes, S.A., HR manager (wybór pracowników i managementu, wynagrodzenia, agenda związana z nowelizacją kodeksu pracy) 1/1994 - 10/1999 KovoSolution sp. z o. o., menadżer ds. IT (administracja sieci, praca na studiach) Wykształcenie 1992 - 1997 Akademia Rolnia (AR) w Krakowie, Wydział Zarządzania, praca dyplomowa na temat zarządzania zasobami ludzkimi 1988 - 1992 II Liceum  Ogólnokształcące w Krakowie Inne kursy Umiejętności handlowe, Educia 1998 Management personalny, Eurowin Group 2000 Certyfikat Cisco (routing management) 2004 Google (Adwords) Certyfikowany Partner 2008 Wiedza i umiejętności Praca na komputerze: MS OFFICE, Internet, HTML, CSS Znajomość języków obcych: angielski - biernie niemiecki - biegłość w słowie i piśmie prawo jazdy A, B, C Zainteresowania piłka nożna, bodybuilding, film, literatura MLM, fotografia WSKAZÓWKA: albo tutaj jest inny przykład życiorysu... Warszawa, dnia 12. 12. 2020 roku Twój własnoręczny podpis

Nie trać czasu i nie twórz niczego ręcznie!

Nie trać cennego czasu na ręczne tworzenie ustrukturyzowanego życiorysu! Skorzystaj z naszej online usługi
generatora profesjonalnych życiorysów. Profesjonalne, szybko, prosto i rzetelne!

Stwórz życiorys

Dzięki cvwzory.pl stworzyłem profesjonalny życiorys w ciągu 10 minut.

Dzięki cvwzory.pl stworzyłem elegancki i nowoczesny życiorys, bez "męczenia się" w Wordzie.

Dzięki wzorowi CV
zaprezentowałem się profesjonalnie w firmach i dostałęm pracę swoich marzeń, tak samo jak 100.383inni użytkownicy!