Próbka życiorysu

Utwórz życiorys

Pytasz, co takiego tu znajdziesz? Znajdziesz tu próbkę wzoru życiorysu dla mądrych osób, które chcą przewyższyć innych kandydatów do pracy. Jak? No to proste. Zobacz próbkę życiorysu, która przybliży Cię do Twojego wymarzonego stanowiska.

Na tej stronie znajduje się próbka życiorysu wraz z instrukcją, jak utworzyć perfekcyjną, profesjonalną prezentację Twojej osoby dla firmy Twoich marzeń. Nie ma wątpliwości co do tego, że dziś trzeba się po prostu wybijać. Odnieść sukces w takiej konkurencji, jaka dziś panuje na rynku pracy, może być, a także jest coraz trudniejsze. Chcemy wskazać Ci niektóre aspekty, które mogą zrobić Twój życiorys bardziej atrakcyjny.

UŚCIŚLENIE: Próbka życiorysu dla ludzi sukcesu oraz przeciętnych znajduje się trochę niżej na tej stronie...
Tak więc jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź dalej i nam nie pozostaje nic innego, niż życzyć Ci dużo sukcesów w szukaniu Twojego wymarzonego zatrudnienia!

Zobacz prostą próbkę, jak powinno to wyglądać

Twoja atrakcyjna próbka życiorysu, oznacza atrakcyjną prezentację Ciebie samego przed nowym pracodawcą. Nie myśl, że dobrej jakości próbka życiorysu jest sprawą, której przygotowanie zajmuje tylko trochę czasu. Niestety, jest dokładnie odwrotnie i każdy, kto spróbował kiedyś utworzyć życiorys zawodowy, jak to się mówi od zera, musi się ze mną zgodzić.

Kolejność punktów, o których nie wolno zapomnieć

  • Zgodnie z prawdą
  • W kolejności chronologicznej
  • W Twojej próbce życiorysu stosuj zasadę przejrzystości
  • Zawsze lepiej ze zdjęciem
  • Z aktualnymi kontaktami
  • Z podaniem praktyki zawodowej i referencji

Przygotowanie próbki życiorysu ustrukturyzowanego jest tak samo trudne i też ważne, jak np. utworzenie kolejnego dokumentu, o którym czasami się zapomina. Ów równie ważny dokument, które też jest związany ze zdobyciem dobrej pracy, nazywa się list motywacyjny, albo, jeśli wolisz, „list przewodni”. Nie lekceważ tego listu, gdyż może on pięknie uzupełniać twój załączony życiorys.

Dodać należy, że wiele osób niezbyt się głowi nad napisaniem listu przewodniego i dlatego jest tu szansa dla Ciebie! Pisanie listu motywacyjnego jednak też kieruje się określonymi zasadami. O tym jednak następnym razem. Jeżeli w tej chwili interesuje Cię temat atrakcyjnej próbki życiorysu, to studiuj dalej niniejszą instrukcję zawierającą wskazówki, triki i rady, które znają przede wszystkim doświadczeni personaliści w dużych spółkach.

Wzorowa próbka, jak powinna wyglądać

Jak może wyglądać idealny szkic życiorysu? Żeby nie zapomnieć o jednej podstawowej rzeczy, dobrze będzie wspomnieć także o tym, że życiorys bywa czasami określany przez stosunkowo skomplikowaną nazwę fachową, pojęcie obce: Curriculum Vitae.

Brzmi to strasznie i dość źle to się czyta, jednak jeśli chodzi o znaczenie, to mowa ciągle o jednym i tym samym – o życiorysie. Z powodu złożoności tego fachowego zwrotu, niektórzy użytkownicy Internetu poszukują życiorysu pod skróconym zwrotem wzór CV, który jest próbką wzoru Curriculum Vitae np. do pobrania do komputera.

Próbka życiorysu dla nowoczesnych i dynamicznych pracowników odnoszących sukcesy

Być może właśnie pytasz, jak napisać życiorys, który byłby nowoczesny, dynamiczny i pomyślny, tak jak Ty sam jesteś lub chcesz być. Jak już zostało powiedziane, może nie chce Ci się tworzyć takiej próbki życiorysu od zera, a wolałbyś skorzystać z jakiejś pomocy lub powiedzmy jakiegoś narzędzia.

Mamy dla Ciebie bardzo ciekawy trik. Jesteśmy operatorami genialnego serwisu, tzw. generatora życiorysów online, który może dosłownie zmienić Twoje życie, dlatego przejdź dalej i wybierz odpowiednie, graficzne szablony życiorysu niżej (generator życiorysów potrafi zrobić także życiorys w języku angielskim - to świetne, nieprawdaż?):

Życiorys dla przeciętnych, zwykłych pracowników (po prostu dla reszty…)

Poniżej znajduje się klasyczny, wzorowy formularz życiorysu, który nie jest zupełnie zły, ale trzeba od razu przyznać, że ów wzór życiorysu, to dokładnie ten typ CV, jakiego używa 99% osób przychodzących prosić o pracę – lepiej bądź tym jednym procentem, odróżnij się i wygraj w tym ważnym wyścigu, który należy do najistotniejszych w życiu! Przecież spędzamy w pracy ponad połowę życia!!

Dane osobiste Imię i nazwisko: Petr Boubela Data urodzenia: 28. 11. 1970 Stan cywilny: żonaty Adres: Polní 44, 110 00, Praha, Republika Czeska Telefon: +420 602 123 456 E-mail: petr.boubela@seznam.cz Praktyka zawodowa 2008 - dziś Działalność gospodarcza – doradztwo finansowe (wybór pracowników, systemy motywacyjne, strategie personalne, audyt personalny) 1/2000 - 1/2008 Herodes, a.s., HR manager (wybór pracowników i managementu, wynagrodzenia, agenda związana z nowelizacją kodeksu pracy) 1/1994 - 10/1999 KovoSolution, s.r.o., menadżer ds. IT (administracja sieci, praca na studiach) Wykształcenie 1992 - 1997 Czeski Uniwersytet Rolniczy (ČZU) w Pradze, Praha 8 Wydział Ekonomiczny, IT, przedmioty egzaminu państwowego: Ekonomia, Księgowość, Prawo, IT, praca dyplomowa na temat zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ludzkimi) 1988 - 1992 Liceum Rokycany zakończone egzaminem maturalnym Inne kursy Umiejętności handlowe, Educia 1998 Management personalny, Eurowin Group 2000 Certyfikat Cisco (routing management) 2004 Google (Adwords) Certyfikowany Partner 2008 Wiedza i umiejętności Praca na komputerze: OFFICE, Internet, HTML, CSS Znajomość języków obcych: angielski - biernie niemiecki - biegłość w słowie i piśmie prawo jazdy A, B, C Zainteresowania piłka nożna, bodybuilding, film, literatura MLM, fotografia WSKAZÓWKA: albo tutaj jest inny przykład życiorysu... W Pradze, dnia 12. 12. 2020 roku Twój własnoręczny podpis

Nie trać czasu i nie twórz niczego ręcznie!

Nie trać cennego czasu na ręczne tworzenie życiorysu ustrukturyzowanego, ale skorzystaj z naszej zautomatyzowanej online usługi
generatora profesjonalnych życiorysów. Jest to profesjonalne, szybkie, proste i rzetelne!

Utwórz życiorys

Dzięki cvwzory.pl utworzyłem dla siebie profesjonalny życiorys w ciągu 10 minut.

Dzięki cvwzory.pl utworzyłem dla siebie piękny i nowoczesny życiorys, bez "męczenia się" w Wordzie.

Dzięki wzorowi życiorysu
zaprezentowałem się profesjonalnie w firmach i uzyskałem pracę swoich marzeń, tak samo jak 100.001innych użytkowników!