Życiorys w języku angielskim

Życiorys w języku to wielu przypadkach standard. Dlatego i na naszych stronach istnieje możliwość stworzenia CV w języku angielskim. Sprawdź, jak napisać życiorys w języku angielskim szybko, prosto i bezbłędnie.

Dlaczego tak ważne jest przygotowanie życiorysu ustrukturyzowanego w jęzku angielskim? Powodem jest globalizacja. Na rynku jest coraz mniej spółek z wyłącznie polskim kapitałem. W firmach międzynarodowych to właśnie angielski jest standardowym językiem komunikacji wewnętrznej.

Oczywiście w spółce zagranicznej można otrzymać lepszą pensję, aniżeli w spółce krajowej, jednak wymagania nakładane na Ciebie też pewnie będą wyższe. Zaś umiejętności językowe w postaci posługiwania się językiem angielskim są uznawane za coś oczywistego.

Zastanówmy się więc jeszcze raz, do czego przyda nam się życiorys w języku angielskim? CV po angielsku to kluczowa wersja życiorysu pozwalająca na aplikowanie do spółek międzynarodowych, działających zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą.

Życiorysy w językach obcych do pobrania?

Jeżeli więc chcesz rozpocząć negocjacje w sprawie pracy ze spółką międzynarodową, to z całą pewnością będziesz musiał zacząć od życiorysu w języku angielskim. Czasami nawet może się zdarzyć, że Twojego szkicu życiorysu w języku angielskim będzie wymagała także firma polska, jeżeli na przykład ma jakichś wspólników lub inwestorów - obcokrajowców, którzy są zainteresowani osobistym kontrolowaniem nowo przyjmowanych współpracowników. Dotyczy to w szczególności stanowisk dyrektorów i menadżerów.

Możesz spróbować sam napisać życiorys po angielsku. Jednak napisanie takiego życiorysu nie należy do najłatwiejszych. Należy jednak pamiętać, że nie będzie on wywierał dobrego wrażenia jeśli nie masz doświadczenia w jego pisaniu, a Twój życiorys zawodowy w języku angielskim nie będzie bezbłędny. Dlatego choć w sieci można znaleźć wiele szablonów do pobrania za darmo, to należy pamiętać, że w większości przypadków ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Wzorowy życiorys w języku angielskim, który utoruje Ci drogę do pracy marzeń...

Rozwiązanie może polegać na utworzeniu sobie próbki życiorysu po polsku, a następnie zleceniu jej tłumaczenia na język angielski przez tłumacza. Zaletą będzie profesjonalny i bezbłędny wynik. Jednak taki życiorys to spory wydatek. Na szczęście nie są jeszcze inne możliwości. Na naszych stronach istnieje specjalna usługa.

Jest to generator życiorysów online, który potrafi nie tylko stworzyć przykład życiorysu w języku angielskim ale ponadto posiada inne zalety, które zasadniczo zwiększą Twoje szanse na powodzenie w trudnych procesach rekrutacyjnych w firmach międzynarodowych.

Do takich zalet należy:

  • Szybkość i prosta procedura stworzenia życiorysu w języku angielskim - po prostu tylko wybierasz język użytego szablonu
  • Prawidłowo ułożona struktura
  • Wzorowy życiorys w języku angielskim bez żadnych literówek i błędów
  • Ekskluzywny wygląd, różne szablony do wyboru pozwalające na wyróżnienie się spośród innych kandydatów

Przejdź dalej, do wyboru graficznych szablonów życiorysu w języku angielskim, ale także w innych językach. Nie zapomnij, aby już na początku przełączyć wybór końcowego życiorysu z języka polskiego na angielski; wtedy stanie się dokładnie to, czego potrzebujesz:

Nie trać czasu i nie twórz niczego ręcznie!

Nie trać cennego czasu na ręczne tworzenie ustrukturyzowanego życiorysu! Skorzystaj z naszej online usługi
generatora profesjonalnych życiorysów. Profesjonalne, szybko, prosto i rzetelne!

Stwórz życiorys

Dzięki cvwzory.pl stworzyłem profesjonalny życiorys w ciągu 10 minut.

Dzięki cvwzory.pl stworzyłem elegancki i nowoczesny życiorys, bez "męczenia się" w Wordzie.

Dzięki wzorowi CV
zaprezentowałem się profesjonalnie w firmach i dostałęm pracę swoich marzeń, tak samo jak 100.381inni użytkownicy!